Hugo Boss Boss Bottled Men 200ml EdT - OKAZJE Oceń produkt:

od 193,99 PLN

oszczędzasz do 40%

  • Producent: Hugo Boss
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 200 ml

Hugo Boss No.6 to kultowy zapach o nieprzemijalnym charakterze wprowadzony poprzez markę na rynek w 2008 roku. Kombinacja emanuje świeżością połączoną z pikantnymi akcentami oprawionymi ciepłą bazą drewna.

niewiele osób wie, iż szarość nazywana jest przez kreatorów mody ''nową czernią''. Z pozoru spokojna, stateczna i stonowana, a jednak wbrew pozorom kryje w sobie odrobinę szaleństwa, tajemnicy i nonszalancji.

Zestawiona w trafnej kombinacji potrafi zniewolić śmiałą, oryginalną stylizacją. Tak właśnie ukazuje się Hugo Boss No.6. Świeże i owocowe nuty jabłka oraz akordy rozświetlających cytrusów pozostały genialnie wyważone z kwiatowym sercem.

W tle pobrzmiewa szczypta ciepłego cynamonu wspaniale znajdująca się w duecie z goździkami. Nuty bazowe są utrzymane w niezwykle męskim stylu uwydatnionym energicznością drzewa sandałowego, doskonale pasującego z głębią odcieni wetiweru i cedru.

Hugo Boss No.6 odzwierciedla odważnego mężczyznę realizującego upragnione cele ze błyskotliwym sukcesem. To osoba, która wykorzysta każdą szansę jaką proponuje mu życie, a kolejne szczyty zdobywa dzięki nieszablonowej charyzmie, wewnętrznej sile, a także wierze we własne możliwości.

Nuty zapachowe: Nuta głowy: śliwka, mech dębowy, jabłko, cytryna, bergamotka i geranium Nuty serca: mahoń, goździk i cynamon Nuty podstawy: drzewo sandałowe, drzewo oliwne, wanilia, wetiwer i cedr.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn