Hugo Boss Boss Bottled Men 50ml EdT - OKAZJE Oceń produkt:

od 115,00 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Hugo Boss
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 50 ml

Hugo Boss No.6 100ml M Woda toaletowa – kompozycja produkowana na zapotrzebowania współczesnego mężczyzny. Doskonała propozycja dla każdego innowacyjnej i intensywnego pana, który swój stylowy styl próbuje odnaleźć w nieśmiertelnej klasyce.

Takim właśnie mężczyznom przeznaczona jest ta niewalająca woda toaletowa. Oddziałuje na zmysły, czaruje i kusi – wytwarzana oparciu o tradycyjne i sprawdzone nuty zapachowe nie została jednak kompletnie pozbawiona akcentu oryginalności.

perfumy, które są wspaniałym uzupełnieniem stylowej garderoby i szarmanckich manier prawdziwego dżentelmena. Od pierwszej chwili ten nieszablonowy aromat zaskakuje swoim bogactwem i wyrazistością. Rozwija się powoli i w wyszukany sposób demonstruje po kolei swoje niezwykłe oblicza.

To zapach który zbudowany pozostał w oparciu o najszczególniej uznane przez panów komponenty, ale potrafi też zaskoczyć. Podstawą do stworzenia takiego aromatu stało się nieprzemijalne nuty drzewne – cedr, sandałowiec i drzewko oliwne.

charakterystyczny męski zapach to zasługa wetywerii i mchu wzbogaconego korzennymi aromatami goździka, a także cynamonu. Odrobina słodyczy – ponadto wyodrębniona w zapachach dla mężczyzn – rozwija swoje różnorodność bukietem złożonym z jabłka, geranium i bergamotki.

Na koniec nie mogło także zabraknąć świeżej nutki cytrusowej. Harmonijne połączenie tradycyjnych aromatów w rewelacyjnych proporcjach i zestawieniach. Wyrazista mieszanka, która sprawia, iż każdy pan może pachnieć stanowczo.

zapach luksusu tworzony dla prawdziwych i zdecydowanych mężczyzn. Nuty zapachowe: Nuta głowy: cytrusy, jabłko, cynamon, bergamotka Nuta serca: geranium, mech, goździk Nuta podstawy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, wetyweria, drzewo oliwkowe

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn